تبلیغات
املاک نایس - پنت هاوس در تهران متری ۲۵ میلیون تومان!

درباره ما

خرید و فروش ویلا در شهرک دریاکنار و خزرشهر شمالی و جنوبی

آدرس: شهرک دریاکنار - املاک آنلاین

09116392262

بایگانی

نویسندگان

صفحات دیگر

تصاویر برگزیده

املاک نایس:

پنت هاوس ها درکلانشهر تهران با قیمت های نجومی و شرایط خاص در حالی معامله می شوند که رکود در بازار مسکن ادامه دارد اما این روند تاثیری در معاملات این واحد ها نداشته است.

به گزارش ایسنا، با توجه به روند رکود در بازار مسکن و افزایش تعداد آپارتمان های خالی در کلان شهرها ، هنوز خانه هایی وجود دارند که با شرایط ویژه ، مشتریان منحصر به فرد خود را دارند.آپارتمان های لوکس با امکانات خاصی که فقط در برخی نقاط تهران به چشم می خورند ، با قیمت های نجومی خرید و فروش و یا اجاره داده می شوند.

در بازار فعلی علاوه بر اینکه این واحد ها مشتریان ثروتمند و خاص خود را دارند خرید و فروش این آپارتمان ها هم در بنگاه های خاصی صورت می گیرد .

براین اساس، سازندگان آپارتمان های لوکس پایتخت برای اینکه مشتریان خاص خود را به خوبی جذب کنند از امکانات ویژه ای مانند سیستم شست‌وشوی نما و پنجره ، تهویه مطبوع دارای فن‌کوئل‌های سقفی از طریق چیلر جذبی ، سیستم کنترل هوشمند ساختمان ،سونا، جکوزی ، استخرو.. در واحدهایشان استفاده کرده اند.

بنگاه هایی که این آپارتمان ها در آن ها خرید و فروش می شوند معتقدند اجاره و خرید و فروش این واحد ها در کسادی و رکود بازار هم انجام می شود چرا که به عقیده آن ها اقشاری که مشتری این واحد ها هستند با سرمایه های کلانی که دارند اقدام به انتخاب واحد مورد نظر می کنند.

بررسی میدانی روی این واحد ها حاکی از آن است که صاحبان این خانه ها به بنگاه های مورد نظر سپرده اند که فقط در صورت ارائه گردش حساب شخص مورد نظر می توانند واحد را مشاهده کنند.

هم چنین پنت هاوس ها اکثرا به صورت مبله خرید و فروش می شوند ، این مسئله در حالی است که اسباب و اثاثیه برخی از آنها از کشور های اروپایی وارد شده اما با این وجود، فروشندگان تمایلی به جابه جایی وسایل خود ندارند.

نگاهی به قیمت اجاره و خرید و فروش پنت هاوس‌های شهر تهران

پنت هاوس ۷۰۰ متری واقع در فرمانیه شرقی پنج خوابه همراه با استخر،سونا ، جکوزی، سالن ورزشی ، ۴ پارکینگ و ۲۵۰ متر تراس به قیمت دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود.

همچنین این پنت هاوس متری ۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک پنت هاوس ۸۰۰ متری با امکانات، استخر، سونا، جکوزی، آشپزخانه فول سرویس به صورت مبله واقع در خیابان فرشته به قیمت سه میلیارد تومان رهن کامل داده می‌شود.

این پنت هاوس به قیمت متری ۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هم چنین یک پنت هاوس ۳۰۰ متری واقع در ولنجک با ۶۰ متر تراس ،‌دو پارکینگ، لابی، استخر و سونا به قیمت صد میلیون تومان پول پیش و ۱۳ میلیون اجاره در نظر گرفته شده است.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: